רון אוחנה מאמן מכירות

רון אוחנה - מאמן מכירות

רון אוחנה - מאמן מכירות

חיוג מהיר

וואטסאפ

אימייל

SMS

יוטיוב

פייסבוק

אינסטגרם

אתר העסק

טלפון

וואטסאפ

אימייל

SMS

פייסבוק

אינסטגרם

יוטיוב

אתר

אודות העסק:

השם שלי הוא רון אוחנה אני בדרך כלל לא נוהג לעלות ולשתף לרשתות החברתיות, אבל מכיוון שהמון אנשים קרובים אלי אמרו לי, ״רון אתה צריך להתחיל לשתף ולעוד אנשים מגיע לדעת מי אתה ומה אתה עושה״
קיבלתי החלטה…
לשתף אותך במה שאני עוסק בו (פיתוי/מכירות ) ואלמד אותך טכניקות שלא קיבלת עד היום!

שנתחיל ?

אז ככה, אני מתעסק כבר 11 שנים בתחום המכירות, הספקתי להיות בלא מעט הרצאות של הכי תותחים בארץ ובעולם.
תמיד אהבתי ללמוד כמה שיותר (ידע שווה כח) במהלך חיי הספקתי לעבוד בכל מיני מקומות וחברות בארץ ובעולם ותמיד שאפתי להיות במקום הראשון, וכך גם היה!

אז איך הכל התחיל?

בגיל 17 עבדתי בחברת כספות ודלתות, החלטתי שאני עושה שינוי וחושב מחוץ לקופסא התחלתי למכור מנעולי כספת לדלת, המנעול העליון שיש בדלת למי שמכירהחלטתי שאני לא מחכה שיעשו לי שיווק אלא אני הוא זה שיצא לשווק את עצמי ולמכור… חשבתי וחשבתי וצץ לי רעיון! ללכת לבניינים חדשים, שבזמנו עוד רק סיימו לבנות אותם…עברתי דלת דלת, דפקתי לאנשים בדלת, וכשפתחו לי, הסברתי להם שהם כרגע קיבלו מפתחות לדירה (הרי הדירות היו ממש חדשות היישר מהקבלן) ולכל בעל מקצוע היה את המפתח של הדירה בשביל לבצע את העבודות לפני שנכנסים לדירה…
היו צבעים, חשמלאים, שיפוצניקים וכו’…
הסברתי ללקוחות שבאיזור שלהם היה גל של פריצות ללא סימני פריצה, *(זיהוי הצורך)*, הסברתי להם שהמשטרה לא הבינה עדיין איך זה קרה, מכיוון שלא נשארו סימני פריצה ככל הנראה ששיכפלו את המפתחות של דיירי הבניין (היה נראה לי הכי הגיוני) והסברתי להם שהגעתי מטעם החברה, להציע להם להחליף את המנעול ובנוסף לחזק עם מנעול כספת (מנעול עליון נוסף) .
ומיד הם הסכימו לכך!
אני פשוט זיהיתי את הצורך בזמן הנכון וכך ידעתי איפה לגעת אצל הלקוח!

*אם תעבוד נכון ותפעיל שיקול דעת תוכל להשיג כל דבר, אתה רק צריך למצוא את הצורך…

לאחר מכן התגייסתי לצבא, עבדתי בחברת Rebarכשהשתחררתי יישר קיבלתי תפקיד ניהולי, כלומר ניהלתי את סניף עזריאלי (הסניף הגדול ביותר עם 48 עובדים).
גם שם הייתי שיאן מכירות חברי מועדון וכו׳.

לאחר מכן קיבלתי החלטה!
אני רוצה להתקדם למשהו גדול יותר, אני רוצה לעשות יותר!
כמו הרבה אנשי מכירות גם אני עבדתי בעגלות ואפילו קודמתי למכור בחנויות יוקרה!

לאחר מכן הקמתי חברה, עשיתי סטארט אפ שנקרא ״גט פרו״ אפליקציה לבעלי עסקים ניהלתי עובדים שלי ובניתי תסריטי מכירה עם הכשרה פרונטלית שם התחלתי להבין שמעבר לאיש מכירות טוב אני גיליתי על עצמי שאני יודע גם ללמד אחרים להיות הכי טובים, לקחתי אנשים שלא היו אנשי מכירות, והפכתי אותם לאנשי מכירות הכי טובים שיש!
חלקם השתפרו מאוד ביכולת פיתוי בחורות! (יש המון קווי דמיון בין שני התחומים) לאחר מכן המשכתי לחברת ״כלל ביטוח״ גם שם הייתי שיאן מכירות ועזרתי להמון אנשים לשפר את המשכורות שלהם משמעותית ואפילו את רמת הביטחון והדיבור שלהם עם אנשים ביום יום!
כל הזמן הייתי מקבל מחמאות וביקורות חיוביות שהיו גורמות לי תחושת סיפוק!

היום אני כבר נמצא במקום שבו אני עוזר לאנשים להיות אנשי מכירות ברמה הכי טובה שיש ישנם כאלה שלוקחים את זה לעוד תחומים עניין כאלה ואחרים אם אתה מבין למה אני מתכוון…

אני מלמד ומכשיר אנשים בתחום המכירות כ-5 שנים אני מלמד אנשים פרטיים וחברות!
אני מעביר הדרכות, שיעורים והכשרות מכירה בחברות הכי גדולות בארץ!

הכשרתי למעלה מ-100 סוכני נסיעות ב״טריפולר״ וב״חופשה בקליק״

משם המשכתי להכשיר אנשי נדל״ן, לאחר מכן קיבלתי תפקיד הכשרת נציגי מכירות באתר ״וואלה״ הפופלארי ובניתי תסריטי מכירה לעוד עשרות תחומים שונים ומאות אנשי מכירות כל הסוגים חסרי ביטחון, עודף ביטחון, בעיות קשב וריכוז, חכמים, כאלה שנשרו מבית ספר ויצא לי לעבוד עם עוד אינספור סוגים של אנשים.

והתוצאות ?

מדהימות!
פיתחתי שיטות שיודעות לדבר לכולם ומתאימות לכל סוג כזה או אחר קיבלתי מידי יום, המון תגובות ופידבקים ממש מרגשים שגרמו לי סיפוק אישי וגרמו לי להבין שאני עושה את העבודה שלי על הצד הטוב ביותר !

אז למה אתם מחכים ? 
הגיע הזמן לעשות שינוי ולהתחיל להרוויח יותר !

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שתפו את כרטיס הביקור של העסק במדיות

שתפו את כרטיס הביקור של העסק במדיות

בעל עסק? מעוניין בכרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלך?

בעל עסק? מעוניין בכרטיס ביקור דיגיטלי לעסק שלך?

דילוג לתוכן